pajoohaan.ir

لینک مستقیم سایت لینک مستقیم گوگل پلی · لینک ها را می توانید با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 3000144020 دریافت کنید

مرورگر خود را عوض کنید و فایل را از طریق مروگر جدید خود دانلود کنید. همچنین می توانید برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود کنید

کافی است حالت پیش فرض برنامه بازار را از تنظیمات گوشی پاک کنید

لینک مستقیم دانلود برنامه دانت نت فریم ورک لینک مستقیم دانلود برنامه ویندوز پژوهان

مطمئن شوید که در هنگام ورود به برنامه گزینه ایجاد حساب کاربری را انتخاب کرده اید.

به منو اصلی برنامه بروید و بر روی گزینه ورود به حساب کاربری کلیک کنید و در این بخش گزینه ثبت نام را انتخاب کنید و اطلاعات خود را وارد کنید.

با ثبت یک حساب کاربری گوگل در گوشی خود و کلیک بر روی گزینه ثبت نام با اکانت گوگل به راحتی وارد برنامه شوید.

بعد از نصب برنامه اندروید پژوهان گزینه ورود به حساب کاربری را انتخاب کنید و سپس گزینه ورود با اکانت تبیان را انتخاب کنید.

به منو اصلی در برنامه بروید بر روی تصویر پروفایل در بالای صفحه کلیک کنید. سپس با کلیک بر روی تصویر پروفایل در صفحه جدید می توانید یک تصویر از گالری خود را در پروفایل خود قرار دهید. در سایت، پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، بر روی تصویر پروفایل کلیک کرده و گزینه ویرایش پروفایل را انتخاب کنید.

در برنامه اندروید به منو اصلی بروید و با کلیک بر روی آدرس ایمیل خود وارد پروفایل خود شوید. در این بخش می توانید اطلاعات را وارد یا ویرایش کنید. در برنامه ویندوز به منو اصلی برنامه بروید و با انتخاب گزینه ویرایش پروفایل اطلاعات خود را وارد یا ویرایش کنید. در سایت، پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، بر روی تصویر پروفایل کلیک کرده و گزینه ویرایش پروفایل را انتخاب کنید.

در نسخه اندرویدی در پایین صفحه تب فروشگاه را لمس کرده سپس در نوار جستجو در بالای صفحه از طریق نام کتاب یا نویسنده و انتشارات آن، کتاب خود را جستجو کرده و پیدا کنید.

با مشاهده و کلیک بر لوگوهای نماد اعتماد الکترونیک کسب و کار های اینترنتی (ای نماد) و رسانه های دیجیتال در پایین سایت و مطالعه آنها می توانید از اعتبار الکترونیکی پژوهان اطمینان حاصل کنید.

در برنامه با کلیک بر روی بخش فروشگاه در پایین صفحه به سایت پژوهان انتقال داده می شوید. با کلیک بر روی ذره بین در نوار بالای صفحه سایت، اسم کتاب را جستجو کنید و کتاب مدنظر خود را بیابید.

با رفتن به سایت پژوهان و کلیک بر روی آیکن جستجو در نوار بالای سایت و جستجو نام کتاب مدنظر، آن را پیدا کرده و دانلود کنید. · توجه داشته باشید که پس از خرید باید از یکی از روش های "برنامه اندروید یا ویندوزی" به مطالعه کتاب بپردازید.